Home Kdo jsem

 

Jmenuji se Sylva Šmardová. Je mi 43 let a žiju na Valašsku. Celý život jsem se pohybovala v přírodě se zvířaty, zejména koňmi a psy. Vystudovala jsem obor Chovatel koní - dostihový jezdec z povolání.  V době studia jsem jezdila dostihy v Česku a na Slovensku. Po studiu jsem  pracovala v Německu jako pracovní jezdec v dostihové stáji. Po návratu ze zahraničí  jsem vystudovala ještě soukromou školu.

 V roce  2000 jsem se vdala a narodily se mi 2 děti. Obě nemocné. Jejich nemoci mě velmi posunuly k různým přírodním a alternativním způsobům léčení, práci s energiemi a celkově k esoterice. 

V této době byl mou velkou oporou a pomocí Tarot, který se stal mou velkou láskou a mým duchovním průvodcem na cestě mým životem. 
Prostřednictvím studia Tarotu na esoterické škole Sirah jsem se seznámila v roce 2007 s Bachovými esencemi. Ty mě naprosto úchvátily.
                                                                   
Absolvovala jsem tedy vzdělávací program Bach International Education Programe 1. a 2. stupně u firmy Krystal Aquamarin. 

alt


V tomto vzdělávacím programu přednáší homeopatka Tessa Jordan z Bachova centra z Anglie.
Dále jsem absolvovala doplňkové vzdělání Katariny Michel : 
1. Bachovy esence pro ženy a děti.
2. Bachovy esence- pracovní přetížení, stres a nespavost.
3. Bachovy esence jako pomoc při osobním rozvoji a duchovním růstu.

alt

V roce 2015 se mi narodil třetí syn Davídek. V době 2015 -2018 jsem se věnovala pouze rodině, s vám zvířecím miláčkům, výtvarné činnosti. Práci terapeuta jsem na MD přerušila.


V současné době působím jako poradce Bachových esencí, výtvarnice a lektorka kurzů. Konzultace na Bachovy esence provádím převážně telefonicky, přes e-mail. Jelikož jsem se pohybovala celý život mezi zvířaty, ředím esence také jim. 

Mou výtvarnou činnost je možné shlédnout na mých dalších webových stránkách : 

www.originalyzvalasska.cz 

alt

 

 Přeji Vám příjemné strávení času na těchto stránkách.

 S úctou Sylva Kiara  Šmardová

alt

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno ( Pátek, 14 Únor 2020 09:11 )