Home Kdo jsem

 

Jmenuji se Sylva Šmardová. Je mi 38 let a žiju na Valašsku. Celý život jsem se pohybovala v přírodě se zvířaty, zejména koňmi a psy. Vystudovala jsem obor Chovatel koní - dostihový jezdec z povolání.  V době studia jsem jezdila dostihy v Česku a na Slovensku. Po studiu jsem  pracovala v Německu jako pracovní jezdec v dostihové stáji.Po návratu ze zahraničí  jsem vystudovala ještě soukromou školu.

 V roce  2000 jsem se vdala a narodily se mi 2 děti. Obě nemocné. Jejich nemoci mě velmi posunuly k různým přírodním a alternativním způsobům léčení, práci s energiemi a celkově k esoterice. 

V této době byl mou velkou oporou a pomocí Tarot, který se stal mou velkou láskou a mým duchovním průvodcem na cestě mým životem. 
Prostřednictvím studia Tarotu na esoterické škole Sirah jsem se seznámila v roce 2007 s Bachovými esencemi. Ty mě naprosto úchvátily.
                                                                   
Absolvovala jsem tedy vzdělávací program Bach International Education Programe 1. a 2. stupně u firmy Krystal Aquamarin. 
V tomto vzdělávacím programu přednáší homeopatka Tessa Jordan z Bachova centra z Anglie.
Dále jsem absolvovala doplňkové vzdělání Katariny Michel : 
1. Bachovy esence pro ženy a děti.
2. Bachovy esence- pracovní přetížení, stres a nespavost.
3. Bachovy esence jako pomoc při osobním rozvoji a duchovním růstu.

V současné době působím jako poradce Bachových esencí. Konzultace na Bachovy esence provádím nejraději osobně 1,5  hodiny. Upřednostňuji na 1. místě rozhovor. Konzultace jsou možné také telefonicky, přes skype a e-mailem. Při osobním kontaktu používám často kartičky s fotografiemi květů a stromů, z nichž jsou esence vyrobeny. Zastávám názor, že by měl člověk vidět, která květina, keř nebo strom mu pomohly najít ztracenou rovnováhu. Posiluje to vztah člověka s přírodou.

alt

 

Často lidem poradím i s výběrem polodrahokamu, který by jim také mohl pomoci harmonizovat jejich psychiku. 

alt

 

Konzultace jsou možné i e-mailem a po telefonu, přes skype ale osobní kontakt upřednostňuji ze všeho nejvíce. Jelikož jsem se pohybovala celý život mezi zvířaty, ředím esence také jim. Zejména mladým psům. Nebráním se ani koním, jejichž psychiku znám.

alt

 Věnuji se také přednáškám z alternativních směrů a  vyučuji v pětiměsíčních kurzech TAROT. Pracuji s  s energií. Jsem zasvěcena do energií:  

REIKI

 RA- SHEEBA - STUPEŇ MISTR

 SHAMBALLA -  STUPEŇ MISTR

Ve volném čase se věnuji výtvarné činnosti, malování relaxačních obrazů, malování na keramiku, malování na hedvábí a výrobě náhrdelníků z hedvábí a minerálů.Vyrábím cínované šperky. Mohu Vám zhotovit i osobní cínovaný šperk z minerálu. Své práce jsem měla možnost  vystavovat v Praze a v Ostravě. Další ukázky naleznete v galerii  a ve fotogalerii. DÁLE NA MÝCH VÝTVARNÝCH STRÁNKÁCH: www.hedvabizvalasska.cz 

 

  • Přeji Vám příjemné strávení času na těchto stránkách.
  • S úctouSylva Šmardová

alt

alt

Aktualizováno ( Pátek, 07 Listopad 2014 21:59 )